Bobex - Vergelijk offertes van de beste leveranciers
Inloggen
Inschrijven
02/504.00.80
Leverancierszone
       Bobex België | andere landen

 search





Offerteaanvraag: Ontwerpen van een website - West-Vlaanderen



Webdesign
Ik ben net gestart met mijn zaak. Ik doe marktonderzoek en heb wereldwijd klanten die interesse hebben in mijn rapport(en). Ik zou daarom een website willen waarop ik de rapporten kan publiceren en updaten. Bobex kwaliteitscontrole: Dit moet allemaal op een professionele manier ontworpen worden met een duidelijke huisstijl. De potentiële klanten zouden ook vragen moeten kunnen stellen. De voertaal is Engels. Bedankt voor uw prijsopgave.

8310  West-Vlaanderen
offerte , webdesign , ontwerpen , website
Aanvraag bekijken
Offerte aanvragen-webdesign
Voorbeelden van een leveranciers voor webdesign

Voorbeelden van offertes
Wij contacteren u naar aanleiding van uw e-mail in verband met de eventuele samenwerking omtrent uw website en marketing ondersteunende diensten inzake uw activiteit. We kunnen u een ruim aanbod diensten aanbieden en dit aan de beste prijzen. Gaande van logo- en huisstijlontwerp, promotiemateriaal, folders, affiches, posters en banners, nieuwsbrieven online op basis van digitale gegevens, onze website projecten kunnen zowel opgevat worden als B*C ( particulier gebruik door klanten ) en/of als B*B ( gebruik door partners ) met betrekking tot orders, contracten en opvolging. In bijlage kunt u even onze folder inkijken zodat u een idee hebt van ons dienstenaanbod en onze intentie van werken. Op onze website kunt u tevens tal van referenties vinden in diverse bedrijfstakken.
Beste, Wij kunnen dit project voor u realiseren. We vroegen ons af of u interesse had om eens samen te komen rond dit project zodat wij nog een duidelijker beeld krijgen van wat juist uw wensen zijn. Mocht u nog verdere vragen hebben, aarzel niet om deze te stellen. Wij zouden, als u dat goed acht, tegen het einde van de bobex deadline u zelf even contacteren. Met dank, Dimitri De Rycke
Beste Christine, Voor een eenvoudige website hebben we een fantastisch systeem: briskl.me * hiermee kan je een professionele website opbouwen * vanaf * euro per dag (=*** euro per jaar excl btw) * inclusief hosting * professioneel CMS (content management systeem) Ideaal voor een zelfstandig ondernemer / startend bedrijf. Hieronder websites die we gemaakt hebben met briskl.me: http://briskl.com/category/zij-zijn-in-de-wolken/ helemaal zelf doen Als je zelf een beetje tijd en zin hebt kan je je website helemaal zelf opbouwen omdat het systeem leuk en eenvoudig is. Dan heb je ook geen bijkomende kosten. (Ik ben zelf recent opgestart in bijberoep als coach en heb mijn website met dit systeem volledig zelf opgebouwd,en ik ben geen htlm expert.) of een andere piste We helpen je bij de opbouw van je website * Je brengt dan tekst en foto's mee * Op één namiddag bouwen we samen je website op * Dit kost éénmalig *** euro extra (excl btw) Je kan het systeem ook online vrijblijvend en gratis * dagen uitproberen zonder verplichtingen via : http://briskl.me/wp-signup.php Als je nog vragen hebt, mail gerust want er zijn uiteraard nog andere mogelijkheden . Komt dit voorstel in de buurt van je verwachting? Fijne werkdag, katrien van reeth sales manager Skype : motionmill_katrien tel: +** * *** ** ** fax: +** * *** ** ** grote steenweg ** **** berchem Belgium www.motionmill.com motionmill is a division of bvba www..com
Een professionele website waarbij uzelf kan bepalen wat er op komt en het ook zelf kan aanpassen,zoveel u wil.
Beste, Graag had ik u ons product Browsbox voorgesteld. Dankzij Browsbox kan voortaan iedereen die een briefje kan typen de inhoud van zijn website aanpassen! Zonder tussenkomst (lees: facturen) van derden en van waar u maar wil: op kantoor, thuis, vanuit uw buitenverblijf ... Een computer en een internetverbinding volstaan. U moet geen extra software installeren. Browsbox wordt gebruikt door éénmanszaken, kleine en grote KMO's, vzw's en verenigingen. Voor elk dossier zoekt ons team de gepaste oplossingen. Indien worden ook koppelingen gemaakt met de interne bedrijfssystemen (CRM, Boekhouding …) Om te bewijzen dat we niet overdrijven, kom ik graag eens langs voor een korte demo. Geheel vrijblijvend uiteraard. Contacteer me daarvoor op het nummer ***-*** ***. Met vriendelijke groet
U kan alle diensten bekijken op mijn website www.sweb.be
Soortgelijke aanvragen
Webdesign voor bedrijf in Kortrijk

Leverancier gezocht voor het ontwikkelen van een nieuwe erotische website, dit voor het aantrekken van nieuwe klanten. Graag een 6-tal pagina's. Bobex kwaliteitscontrole: voor een erotisch bedrijf in West-Vlaanderen. Ik ben zeer geïnteresseerd in offertes met scherpe prijzen. Alvast bedankt.
Onderhoud website

De huidige website wordt onderhouden door een externe persoon, maar die samenwerking wordt binnenkort stopgezet. Daarom zijn wij op zoek naar nieuwe prijsvoorstellen. Bobex kwaliteitscontrole: De website is momenteel helemaal in orde, er hoeft dus momenteel niet veel aan vernieuwd te worden, maar het betreft vooral het onderhoud. Alvast bedankt voor uw prijsopgave.
Webdesigner voor borduurwinkeltje

Graag een mooie website met foto's van artikels die bij ons te verkrijgen zijn, dit met de bedoeling de mensen aan te tonen wat het allemaal inhoudt. Ik schat op zo'n 10-tal pagina's? Bobex kwaliteitscontrole: voor een borduurwinkeltje in Wevelgem gespecialiseerd in naaigerei, stoffen & modeartikelen. Graag uw prijsopgave. Bedankt.


Offerte aanvragen-webdesign

Getuigenissen

"Het is het eerste maal dat wij gebruik maken van Bobex diensten. En eerlijk gezegd, ik ben aang..."

F. vanwelkenhuyzen


"Erg tevreden over de gebruikte methode."

J. van Hamme


Aanverwante rubrieken

© 2000-2012 Bobex.com NV. Alle rechten voorbehouden. Erkenningsnummer Vlaams Gewest: VG.1526/B
Offerte aanvragen | Offerteaanvraag beantwoorden | Inschrijven als leverancier | Bedrijvengids en netwerk