{"id":203024,"date":"2022-12-02T08:53:33","date_gmt":"2022-12-02T08:53:33","guid":{"rendered":"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/?post_type=content&#038;p=203024"},"modified":"2025-04-17T08:44:44","modified_gmt":"2025-04-17T08:44:44","slug":"facings-tanden-prijs","status":"publish","type":"content","link":"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/tandverzekering\/facings-tanden-prijs\/","title":{"rendered":"Facings tanden: prijs en mogelijkheden"},"content":{"rendered":"\n<div id=\"ez-toc-container\" class=\"ez-toc-v2_0_84 counter-hierarchy ez-toc-counter ez-toc-grey ez-toc-container-direction\">\n<p class=\"ez-toc-title\" style=\"cursor:inherit\">Inhoud<\/p>\n<label for=\"ez-toc-cssicon-toggle-item-6a2e1a001d3c3\" class=\"ez-toc-cssicon-toggle-label\"><span class=\"\"><span class=\"eztoc-hide\" style=\"display:none;\">Toggle<\/span><span class=\"ez-toc-icon-toggle-span\"><svg style=\"fill: #999;color:#999\" xmlns=\"http:\/\/www.w3.org\/2000\/svg\" class=\"list-377408\" width=\"20px\" height=\"20px\" viewBox=\"0 0 24 24\" fill=\"none\"><path d=\"M6 6H4v2h2V6zm14 0H8v2h12V6zM4 11h2v2H4v-2zm16 0H8v2h12v-2zM4 16h2v2H4v-2zm16 0H8v2h12v-2z\" fill=\"currentColor\"><\/path><\/svg><svg style=\"fill: #999;color:#999\" class=\"arrow-unsorted-368013\" xmlns=\"http:\/\/www.w3.org\/2000\/svg\" width=\"10px\" height=\"10px\" viewBox=\"0 0 24 24\" version=\"1.2\" baseProfile=\"tiny\"><path d=\"M18.2 9.3l-6.2-6.3-6.2 6.3c-.2.2-.3.4-.3.7s.1.5.3.7c.2.2.4.3.7.3h11c.3 0 .5-.1.7-.3.2-.2.3-.5.3-.7s-.1-.5-.3-.7zM5.8 14.7l6.2 6.3 6.2-6.3c.2-.2.3-.5.3-.7s-.1-.5-.3-.7c-.2-.2-.4-.3-.7-.3h-11c-.3 0-.5.1-.7.3-.2.2-.3.5-.3.7s.1.5.3.7z\"\/><\/svg><\/span><\/span><\/label><input type=\"checkbox\"  id=\"ez-toc-cssicon-toggle-item-6a2e1a001d3c3\" checked aria-label=\"Aan-\/uitzetten\" \/><nav><ul class='ez-toc-list ez-toc-list-level-1 ' ><li class='ez-toc-page-1 ez-toc-heading-level-2'><a class=\"ez-toc-link ez-toc-heading-1\" href=\"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/tandverzekering\/facings-tanden-prijs\/#Wat_kosten_facings_tanden_in_Belgie\" >Wat kosten facings tanden in Belgi\u00eb?<\/a><\/li><li class='ez-toc-page-1 ez-toc-heading-level-2'><a class=\"ez-toc-link ez-toc-heading-2\" href=\"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/tandverzekering\/facings-tanden-prijs\/#Composiet_facings_versus_porseleinen_facings\" >Composiet facings versus porseleinen facings<\/a><ul class='ez-toc-list-level-3' ><li class='ez-toc-heading-level-3'><a class=\"ez-toc-link ez-toc-heading-3\" href=\"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/tandverzekering\/facings-tanden-prijs\/#1_Composiet_facing\" >1. Composiet facing<\/a><\/li><li class='ez-toc-page-1 ez-toc-heading-level-3'><a class=\"ez-toc-link ez-toc-heading-4\" href=\"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/tandverzekering\/facings-tanden-prijs\/#2_Porseleinen_facings\" >2. Porseleinen facings<\/a><\/li><\/ul><\/li><li class='ez-toc-page-1 ez-toc-heading-level-2'><a class=\"ez-toc-link ez-toc-heading-5\" href=\"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/tandverzekering\/facings-tanden-prijs\/#Wanneer_facings_voor_je_tanden_laten_plaatsen\" >Wanneer facings voor je tanden laten plaatsen?<\/a><\/li><li class='ez-toc-page-1 ez-toc-heading-level-2'><a class=\"ez-toc-link ez-toc-heading-6\" href=\"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/tandverzekering\/facings-tanden-prijs\/#Facings_tand_nazorg_enkele_handige_tips_voor_een_perfect_gebit\" >Facings tand nazorg: enkele handige tips voor een perfect gebit<\/a><\/li><li class='ez-toc-page-1 ez-toc-heading-level-2'><a class=\"ez-toc-link ez-toc-heading-7\" href=\"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/tandverzekering\/facings-tanden-prijs\/#Waarop_letten_bij_het_plaatsen_van_facings_Mogelijke_risicos\" >Waarop letten bij het plaatsen van facings? Mogelijke risico\u2019s<\/a><\/li><li class='ez-toc-page-1 ez-toc-heading-level-2'><a class=\"ez-toc-link ez-toc-heading-8\" href=\"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/tandverzekering\/facings-tanden-prijs\/#Informeer_je_over_de_kosten_voor_een_facing_en_ondersteuning_via_een_tandverzekering\" >Informeer je over de kosten voor een facing en ondersteuning via een tandverzekering<\/a><\/li><\/ul><\/nav><\/div>\n<h2 class=\"wp-block-heading\"><span class=\"ez-toc-section\" id=\"Wat_kosten_facings_tanden_in_Belgie\"><\/span>Wat kosten facings tanden in Belgi\u00eb?<span class=\"ez-toc-section-end\"><\/span><\/h2>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Je kunt mooie tanden&nbsp;bereiken door esthetische tandheelkunde. Onder andere door facings.&nbsp;Voor het laten plaatsen van facings op je tanden mag je rekenen op een prijs van <strong>\u20ac 150 tot \u20ac 900 per tand<\/strong>. Dat verschil in prijs is natuurlijk niet gering.<\/p>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">De belangrijkste factor in de prijsbepaling is het gebruikte materiaal.<\/p>\n\n\n\n<ul class=\"wp-block-list\">\n<li>Porseleinen facings: \u20ac 550 tot \u20ac 900*.<\/li>\n\n\n\n<li>Composiet facings: \u20ac 150 tot \u20ac 350*.<\/li>\n<\/ul>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">*Prijs per stuk inclusief plaatsing.<\/p>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Een facing wordt meestal gemaakt om het uiterlijk van het gebit te verfraaien. Zo kan de tandarts een spleetje tussen je tanden opvullen, afgebroken hoekjes&nbsp;repareren, verkleurde tanden weer wit maken en scheefstaande tanden verbergen.<\/p>\n\n\n\n                <div class='bobex-cta-block' style='\n            --button-bg-color: #e13c0e;\n            --button-text-color: #ffffff;\n            --banner-bg-color: #aad4e6;\n            --arrow-main-bg-color: #aad4e6;\n            --arrow-secondary-bg-color: #e5f2f7;\n            --banner-title-color: #10375e;\n            --arrow-title-color: #10375e;\n            --banner-text-color: #545454;\n            --arrow-text-color: #545454;         \n            --invert-range: 0deg;\n        '>\n                    <div class='cta-banner'>\n                        <div class='h3'>Benieuwd wat een tandverzekering kost?<\/div>\n                        <div class='text-color'>Kom in contact met specialisten in verzekeringen voor advies en een oplossing op maat<\/div>\n                        <span>\n                            <img src='https:\/\/www.bobex.be\/wp-uploads\/sites\/2\/arrow-cta-box.png' alt='arrow' class='img-color'\/>\n                            <a class='cta-button-rounded' href=\"#ppp\">Vind verzekeringsspecialisten<\/a>\n                        <\/span>   \n                    <\/div>\n                <\/div>\n\n\n<h2 class=\"wp-block-heading\"><span class=\"ez-toc-section\" id=\"Composiet_facings_versus_porseleinen_facings\"><\/span>Composiet facings versus porseleinen facings<span class=\"ez-toc-section-end\"><\/span><\/h2>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Wat zijn de verschillen tussen facings in porselein en facings in composiet?<\/p>\n\n\n<div class=\"wp-block-image\">\n<figure class=\"aligncenter size-full\"><img decoding=\"async\" width=\"1200\" height=\"630\" src=\"https:\/\/www.bobex.be\/wp-uploads\/sites\/5\/jong-gezin-van-4-met-witte-tanden.jpg\" alt=\"Jong gezin van 4 met goed onderhouden tanden\" class=\"wp-image-287221\"\/><\/figure>\n<\/div>\n\n\n<h3 class=\"wp-block-heading\"><span class=\"ez-toc-section\" id=\"1_Composiet_facing\"><\/span>1. Composiet facing<span class=\"ez-toc-section-end\"><\/span><\/h3>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Een<strong> <\/strong>facing uit composiet kan onmiddellijk geplaatst worden. De facings hoeven niet op voorhand op maat gemaakt te worden.<\/p>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Je kiest, in samenspraak met je tandarts, welke kleur de facings krijgen. Met een hechtingsmiddel plaatst de tandarts de facings op je tanden. Ze worden uitgehard met een speciale lamp, waarna de tandarts ze bijslijpt. Zo krijgen de facings de gewenste vorm.<\/p>\n\n\n\n<ul class=\"wp-block-list\">\n<li>Prijs: 150 tot 350 euro, inclusief plaatsing.<\/li>\n\n\n\n<li>Levensduur: gemiddeld 5 jaar.<\/li>\n\n\n\n<li>Nadeel: gevoelig voor verkleuring.<\/li>\n\n\n\n<li>Voordeel: gemakkelijk te plaatsen en te herstellen.<\/li>\n<\/ul>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Kunststof facing kosten niet veel in vergelijking met&nbsp;een porseleinen facing.&nbsp;Let wel, zowel de levensduur als het risico op verkleuring zijn afhankelijk van je leefgewoonten. Het nuttigen van voedsel en dranken met kleurstoffen versnellen de verkleuring van je facings. Ook roken kan ervoor zorgen dat de facings verkleuren.<\/p>\n\n\n\n<h3 class=\"wp-block-heading\"><span class=\"ez-toc-section\" id=\"2_Porseleinen_facings\"><\/span>2. Porseleinen facings<span class=\"ez-toc-section-end\"><\/span><\/h3>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Porseleinen facing kunnen niet meteen geplaatst worden. Ze worden op maat gemaakt. Tijdens een eerste afspraak maakt de tandarts daarvoor een afdruk van je gebit.<\/p>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Ook bij porseleinen facings bepaal je samen met de tandarts de kleur. Tijdens een tweede afspraak worden de porseleinen facings geplaatst. Ook voor het plaatsen van deze facings gebruikt de tandarts een speciaal hechtingsmiddel.<\/p>\n\n\n\n<ul class=\"wp-block-list\">\n<li>Prijs: 550 tot 900 euro per stuk, inclusief plaatsing.<\/li>\n\n\n\n<li>Levensduur: 15 tot wel 25 jaar.<\/li>\n\n\n\n<li>Nadeel: Wanneer je porseleinen facing beschadigd raakt, kan die niet hersteld worden. Er moet een nieuwe facing uit porselein geplaatst worden. Het risico op beschadiging is echter klein.<\/li>\n\n\n\n<li>Voordeel: Porseleinen facings zijn sterker. De facings verkleuren minder snel, en gaan over het algemeen een stuk langer mee.<\/li>\n<\/ul>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Ook voor porseleinen facings geldt dat je leefgewoonten mee bepalen hoe lang de facings meegaan, en hoe snel ze verkleuren. Het risico op verkleuring is wel een stuk kleiner dan bij facings uit composiet. Een goede <a href=\"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/tandverzekering\/mondzorgtraject\/\">mondhygi\u00ebne of mondzorg<\/a> komt de levensduur van zowel porseleinen als composiet facings ten goede.<\/p>\n\n\n\n                <div class='bobex-cta-block' style='\n            --button-bg-color: #e13c0e;\n            --button-text-color: #ffffff;\n            --banner-bg-color: #aad4e6;\n            --arrow-main-bg-color: #aad4e6;\n            --arrow-secondary-bg-color: #e5f2f7;\n            --banner-title-color: #10375e;\n            --arrow-title-color: #10375e;\n            --banner-text-color: #545454;\n            --arrow-text-color: #545454;         \n            --invert-range: 0deg;\n        '>\n                    <div class='cta-arrow-text d-flex d-lg-none'>\n                        <a class='cta-button-rounded' href='#ppp'>Vind verzekeringsspecialisten<\/a>\n                    <\/div>\n                    <div class='d-none d-lg-flex flex-no-wrap'>\n                        <div class=\"col-7 cta-arrow-text d-flex text-color\">\n                            <div class=\"m-auto\">\n                                <div class=\"h3\">Voordelige tandverzekering?<\/div>\n                                <div class='text-color'>Kom in contact met erkende verzekeringsspecialisten.<\/div>\n                            <\/div>\n                        <\/div>\n                        <div class='cta-arrow-link col-5'>\n                            <a class='cta-button-rounded' href=\"#ppp\">Vind verzekeringsspecialisten<\/a>\n                        <\/div>\n                    <\/div>\n                <\/div>\n\n\n<h2 class=\"wp-block-heading\"><span class=\"ez-toc-section\" id=\"Wanneer_facings_voor_je_tanden_laten_plaatsen\"><\/span>Wanneer facings voor je tanden laten plaatsen?<span class=\"ez-toc-section-end\"><\/span><\/h2>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Esthetische tandheelkunde, ook wel cosmetische tandheelkunde, is een aanvulling op algemene tandheelkunde. Facings zijn dunne schildjes uit keramisch porselein of composiet. Ze worden over je tanden geplaatst. Een tand met facing voelt aan als een echte tand.<\/p>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Facings worden gebruikt om:<\/p>\n\n\n\n<ul class=\"wp-block-list\">\n<li>Afgebroken hoekjes te repareren en kiezen te herstellen<\/li>\n\n\n\n<li>Spleetjes tussen tanden op te vullen<\/li>\n\n\n\n<li>Scheve tanden te verbergen<\/li>\n\n\n\n<li>De stand van je tanden aan te passen<\/li>\n\n\n\n<li>Je gebit witter te maken<\/li>\n<\/ul>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Ze zijn dus ideaal voor het <strong>verfraaien van je gebit<\/strong>. Scheefstaande, verkleurde of beschadigde tanden gaan er weer als nieuw uit zien. Het komt voor dat sommige tanden zo verkleurd of afgebroken zijn dat er een tandkleurig materiaal&nbsp;of laagje over de tand wordt gezet. <\/p>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Dankzij facings krijg je mooie, gladde, witte tanden in geen tijd. Je kan rekenen op een stralende lach en een&nbsp;prachtig gebit!<\/p>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Is een tand of kies <strong>ernstig beschadigd<\/strong>? Dan is het vaak niet mogelijk om ze van facings te voorzien. Ook wanneer een tand een <strong>grote vulling<\/strong> heeft, zijn facings vaak niet mogelijk. Je kiest dan beter voor een <strong>nieuwe kroon<\/strong>.<\/p>\n\n\n<div class=\"wp-block-image\">\n<figure class=\"aligncenter size-full\"><img decoding=\"async\" width=\"1200\" height=\"630\" src=\"https:\/\/www.bobex.be\/wp-uploads\/sites\/5\/senior-blij-met-resultaat-tandverzorging.jpg\" alt=\"Senior pati\u00ebnt blij met resultaat facings tanden\" class=\"wp-image-287224\"\/><\/figure>\n<\/div>\n\n\n<h2 class=\"wp-block-heading\"><span class=\"ez-toc-section\" id=\"Facings_tand_nazorg_enkele_handige_tips_voor_een_perfect_gebit\"><\/span>Facings tand nazorg: enkele handige tips voor een perfect gebit<span class=\"ez-toc-section-end\"><\/span><\/h2>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Het kan enkele dagen duren voor je aan de facings gewend bent. Dat is zeker het geval wanneer de vorm van de facing afwijkt van de vorm van de tand onder de facing. Bijvoorbeeld wanneer je facings gebruikt hebt om een gebroken tand te herstellen.<\/p>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Pas op met <strong>hard voedsel en vermijd op je nagels bijten<\/strong>. Daarmee kun je de facings <strong>beschadigen<\/strong>. Verder is het niet nodig om voedingsmiddelen te vermijden. <strong>Roken<\/strong> en het nuttigen van dranken en voedingswaren met <strong>kleurstof<\/strong> kan het <strong>verkleuren<\/strong> van de facings in de hand werken.<\/p>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Hoe zorg je voor je facings? Met deze tips wordt dat iets gemakkelijker.<\/p>\n\n\n\n<ul class=\"wp-block-list\">\n<li>Poets <strong>twee keer per dag<\/strong> en gebruik flosdraad en tandenstokers. Zo verminder je het risico op tandbederf aan de rand van de facings.<\/li>\n\n\n\n<li>Ga <strong>om het half jaar op controle<\/strong> om de facings te laten nakijken door de tandarts.<\/li>\n<\/ul>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Behandel de facings verder met dezelfde zorg als de rest van je gebit. <strong>Een goede mondhygi\u00ebne <\/strong>is ook voor de facings voordelig.<\/p>\n\n\n\n<h2 class=\"wp-block-heading\"><span class=\"ez-toc-section\" id=\"Waarop_letten_bij_het_plaatsen_van_facings_Mogelijke_risicos\"><\/span>Waarop letten bij het plaatsen van facings? Mogelijke risico\u2019s<span class=\"ez-toc-section-end\"><\/span><\/h2>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Er zijn enkele <strong>risico\u2019s<\/strong> verbonden aan het plaatsen van facings.<\/p>\n\n\n\n<ul class=\"wp-block-list\">\n<li>Een verhoogd risico op <strong>secundair tandbederf<\/strong> aan de <strong>randen<\/strong> van de facings.<\/li>\n\n\n\n<li>Verhoogde <strong>gevoeligheid<\/strong> voor <strong>temperatuurverschillen<\/strong>.<\/li>\n\n\n\n<li>Risico op <strong>beschadiging<\/strong> van de facings wanneer je tandenknarst, of op harde voorwerpen bijt.<\/li>\n<\/ul>\n\n\n<div class=\"wp-block-image\">\n<figure class=\"aligncenter size-full\"><img decoding=\"async\" width=\"1200\" height=\"630\" src=\"https:\/\/www.bobex.be\/wp-uploads\/sites\/5\/patient-kijkt-blij-naar-resultaat-tandartsbezoek.jpg\" alt=\"Blij met resultaat tandverzorging\" class=\"wp-image-287227\"\/><\/figure>\n<\/div>\n\n\n<h2 class=\"wp-block-heading\"><span class=\"ez-toc-section\" id=\"Informeer_je_over_de_kosten_voor_een_facing_en_ondersteuning_via_een_tandverzekering\"><\/span>Informeer je over de kosten voor een facing en ondersteuning via een tandverzekering<span class=\"ez-toc-section-end\"><\/span><\/h2>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\">Scheve tanden, verkleurde tanden of een afgebroken hoekje? Wat zijn je wensen? Het plaatsen van facings en andere ingrepen (<a href=\"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/tandverzekering\/tanden-bleken\/\">bleken tanden<\/a>, <a href=\"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/tandverzekering\/brug-tanden\/\">brug tanden<\/a> &#8230;) om esthetische redenen wordt <a href=\"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/tandverzekering\/terugbetaling-tandarts\/\">niet gedekt of terugbetaald<\/a> door de verplichte ziekteverzekering. Ben je op zoek naar een aanvullende <a href=\"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/tandverzekering\/\">tandverzekering<\/a>?<\/p>\n\n\n\n<p class=\"wp-block-paragraph\"><strong>We brengen je in contact met verzekeringsspecialisten<\/strong> die jouw premie kunnen berekenen en je adviseren bij het vinden van de juiste oplossing.<\/p>\n\n\n<div id=\"ppp\" class=\"bob-form-wrapper\" data-ajax_url=\"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/wp-admin\/admin-ajax.php\" data-fa_a=\"\" data-fa_b=\"\"><div class=\"loader\" aria-hidden=\"true\"><\/div>    <div>\n        <div class=\"row mx-auto mb-2\" style=\"max-width: 900px;\">\n            <div class=\"col-md-4\"><i class=\"mr-1 fas fa-check\" style=\"color:green;\"><\/i>Gratis offertes<\/div>\n            <div class=\"col-md-4\"><i class=\"mr-1 fas fa-check\" style=\"color:green;\"><\/i>Volledig vrijblijvend<\/div>\n            <div class=\"col-md-4\"><i class=\"mr-1 fas fa-check\" style=\"color:green;\"><\/i>Erkende verzekeraars<\/div>\n        <\/div>\n    <\/div><div id=\"form-6a2e1a000bde2\" class=\"bob-form-container\" style=\"background-color: white; font-family: Roboto, sans-serif !important; font-size: 16px !important; color: #545454; box-shadow: 0 2px 10px rgba(0,0,0,0.1); --font_title: Poppins; --font_size_title: 20px; --title_bg_color: #175da6; --copyright_color: #fde8e1; --box_upload_color: #e5f2f7; padding:unset;\" data-form-type=\"inline\" data-form-id=\"6a2e1a000bde2\"><style>#form-6a2e1a000bde2 .bob-form-inline-question.even {\n  background-color: #e5f2f7;\n}\n#form-6a2e1a000bde2 .single_multiple.multiple_button {\n  background-color: #e5f2f7 !important;\n}\n#form-6a2e1a000bde2 .bob-form-inline-question--hidden {\n  display: none;\n}<\/style><div class=\"form-questions\"><form id=\"bob-form\" class=\"bob-form bob-form-tag\" method=\"post\" action=\"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/wp-admin\/admin-ajax.php?action=bobex-form-validation\">    <div class=\"form-title\">\n        Omschrijf uw aanvraag\n        <div class=\"form-title-info-line\">\n            Beantwoord enkele korte vragen en kom in contact met betrouwbare vakspecialisten. We vragen uw adresgegevens zodat we specialisten kunnen selecteren die actief zijn in uw regio.\n        <\/div>\n    <\/div><div class=\"form-questions bob-form-inline-question\"><div class=\"row\"><div class=\"question col-md-4\"><label>1*. Bent u op zoek naar een ziekenfonds of verzekeraar voor een tandverzekering?<\/label><\/div><div class=\"answer col-md-8\"><div class=\"bob-form-radio d-flex\"><input type=\"radio\" class=\"inline-radio\" id=\"6a2e1a000bde2-input-0-1\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_radio\" value=\"1\"  required=\"required\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-0-1\">Ja<\/label><\/div><div class=\"bob-form-radio d-flex\"><input type=\"radio\" class=\"inline-radio\" id=\"6a2e1a000bde2-input-0-2\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_radio\" value=\"2\"  required=\"required\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-0-2\">Nee<\/label><\/div><\/div><\/div><\/div><div class=\"form-questions bob-form-inline-question even\"><div class=\"row\"><div class=\"question col-md-4\"><label>2*. Wilt u dat een ziekenfonds of verzekeraar u eerst contacteert voor een vrijblijvend verkennend gesprek?<\/label><\/div><div class=\"answer col-md-8\"><div class=\"bob-form-radio d-flex\"><input type=\"radio\" class=\"inline-radio\" id=\"6a2e1a000bde2-input-1-1\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_radio_2\" value=\"1\"  required=\"required\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-1-1\">Ja, graag eerst telefonisch<\/label><\/div><div class=\"bob-form-radio d-flex\"><input type=\"radio\" class=\"inline-radio\" id=\"6a2e1a000bde2-input-1-2\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_radio_2\" value=\"2\"  required=\"required\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-1-2\">Ja, graag eerst via videochat<\/label><\/div><div class=\"bob-form-radio d-flex\"><input type=\"radio\" class=\"inline-radio\" id=\"6a2e1a000bde2-input-1-3\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_radio_2\" value=\"3\"  required=\"required\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-1-3\">Ja, graag meteen een afspraak bij mij thuis of op bij mij op het werk<\/label><\/div><div class=\"bob-form-radio d-flex\"><input type=\"radio\" class=\"inline-radio\" id=\"6a2e1a000bde2-input-1-4\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_radio_2\" value=\"4\"  required=\"required\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-1-4\">Ja, graag een afspraak bij het ziekenfonds of de verzekeraar<\/label><\/div><div class=\"bob-form-radio d-flex\"><input type=\"radio\" class=\"inline-radio\" id=\"6a2e1a000bde2-input-1-5\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_radio_2\" value=\"5\"  required=\"required\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-1-5\">Nee, ik ontvang liever enkel informatie<\/label><\/div><\/div><\/div><\/div><div class=\"form-questions bob-form-inline-question\"><div class=\"row\"><div class=\"question col-md-4\"><label>3*. Wanneer bent u het best bereikbaar voor dit gesprek?<\/label><\/div><div class=\"answer col-md-8\"><div class=\"bob-form-radio d-flex\"><input type=\"radio\" class=\"inline-radio\" id=\"6a2e1a000bde2-input-2-1\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_radio_3\" value=\"1\"  required=\"required\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-2-1\">Tussen 8:00u en 12:00u<\/label><\/div><div class=\"bob-form-radio d-flex\"><input type=\"radio\" class=\"inline-radio\" id=\"6a2e1a000bde2-input-2-2\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_radio_3\" value=\"2\"  required=\"required\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-2-2\">Tussen 12:00u en 14:00u<\/label><\/div><div class=\"bob-form-radio d-flex\"><input type=\"radio\" class=\"inline-radio\" id=\"6a2e1a000bde2-input-2-3\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_radio_3\" value=\"3\"  required=\"required\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-2-3\">Tussen 14:00u en 19:00u<\/label><\/div><div class=\"bob-form-radio d-flex\"><input type=\"radio\" class=\"inline-radio\" id=\"6a2e1a000bde2-input-2-4\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_radio_3\" value=\"4\"  required=\"required\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-2-4\">Een ander moment, namelijk:<\/label><\/div>    <div class=\"bob-form-checkbox d-flex\">\n        <input type=\"text\" class=\"inline-text bob-form-input\" id=\"6a2e1a000bde2-input-2-5\" name=\"XML_extra_radio_3b\" value=\"\">\n    <\/div><\/div><\/div><\/div><div class=\"form-questions bob-form-inline-question even\"><div class=\"row\"><div class=\"question col-md-4\"><label>4*. Hoe ontvangt u daarna het liefst informatie over de mogelijkheden?<\/label><\/div><div class=\"answer col-md-8\"><div class=\"bob-form-radio d-flex\"><input type=\"radio\" class=\"inline-radio\" id=\"6a2e1a000bde2-input-3-1\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_radio_4\" value=\"1\"  required=\"required\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-3-1\">Per e-mail<\/label><\/div><div class=\"bob-form-radio d-flex\"><input type=\"radio\" class=\"inline-radio\" id=\"6a2e1a000bde2-input-3-2\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_radio_4\" value=\"2\"  required=\"required\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-3-2\">Telefonisch<\/label><\/div><div class=\"bob-form-radio d-flex\"><input type=\"radio\" class=\"inline-radio\" id=\"6a2e1a000bde2-input-3-3\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_radio_4\" value=\"3\"  required=\"required\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-3-3\">In een persoonlijk gesprek<\/label><\/div><div class=\"bob-form-radio d-flex\"><input type=\"radio\" class=\"inline-radio\" id=\"6a2e1a000bde2-input-3-4\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_radio_4\" value=\"4\"  required=\"required\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-3-4\">Per post<\/label><\/div><div class=\"bob-form-radio d-flex\"><input type=\"radio\" class=\"inline-radio\" id=\"6a2e1a000bde2-input-3-5\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_radio_4\" value=\"5\"  required=\"required\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-3-5\">Anders, namelijk:<\/label><\/div>    <div class=\"bob-form-checkbox d-flex\">\n        <input type=\"text\" class=\"inline-text bob-form-input\" id=\"6a2e1a000bde2-input-3-6\" name=\"XML_extra_radio_4b\" value=\"\">\n    <\/div><\/div><\/div><\/div><div class=\"form-questions bob-form-inline-question\"><div class=\"row\"><div class=\"question col-md-4\"><label>5*. Wat vindt u het belangrijkst bij een ziekenfonds of verzekeraar?<\/label><\/div><div class=\"answer col-md-8\"><div class=\"bob-form-checkbox d-flex\"><input type=\"checkbox\" class=\"inline-checkbox bob-form-input\" id=\"6a2e1a000bde2-input-4-1\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_check[]\" value=\"1\"  required=\"required\" onclick=\"checkboxTurnChecked(this)\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-4-1\">Deskundig en helder advies<\/label><\/div><div class=\"bob-form-checkbox d-flex\"><input type=\"checkbox\" class=\"inline-checkbox bob-form-input\" id=\"6a2e1a000bde2-input-4-2\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_check[]\" value=\"2\"  required=\"required\" onclick=\"checkboxTurnChecked(this)\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-4-2\">Uitstekende service en dossieropvolging<\/label><\/div><div class=\"bob-form-checkbox d-flex\"><input type=\"checkbox\" class=\"inline-checkbox bob-form-input\" id=\"6a2e1a000bde2-input-4-3\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_check[]\" value=\"3\"  required=\"required\" onclick=\"checkboxTurnChecked(this)\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-4-3\">Zo goedkoop mogelijk<\/label><\/div><div class=\"bob-form-checkbox d-flex\"><input type=\"checkbox\" class=\"inline-checkbox bob-form-input\" id=\"6a2e1a000bde2-input-4-4\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_check[]\" value=\"4\"  required=\"required\" onclick=\"checkboxTurnChecked(this)\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-4-4\">Snelle reactie op mijn vragen<\/label><\/div><div class=\"bob-form-checkbox d-flex\"><input type=\"checkbox\" class=\"inline-checkbox bob-form-input\" id=\"6a2e1a000bde2-input-4-5\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_check[]\" value=\"5\"  required=\"required\" onclick=\"checkboxTurnChecked(this)\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-4-5\">Altijd snel beschikbaar zijn bij een noodgeval of schade<\/label><\/div><div class=\"bob-form-checkbox d-flex\"><input type=\"checkbox\" class=\"inline-checkbox bob-form-input\" id=\"6a2e1a000bde2-input-4-6\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_check[]\" value=\"6\"  required=\"required\" onclick=\"checkboxTurnChecked(this)\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-4-6\">Een kantoor in de buurt hebben<\/label><\/div><div class=\"bob-form-checkbox d-flex\"><input type=\"checkbox\" class=\"inline-checkbox bob-form-input\" id=\"6a2e1a000bde2-input-4-7\" data-unique-id=\"6a2e1a000bde2\" name=\"XML_extra_check[]\" value=\"7\"  required=\"required\" onclick=\"checkboxTurnChecked(this)\"><label for=\"6a2e1a000bde2-input-4-7\">Ander, namelijk:<\/label><\/div>    <div class=\"bob-form-checkbox d-flex\">\n        <input type=\"text\" class=\"inline-text bob-form-input\" id=\"6a2e1a000bde2-input-4-8\" name=\"XML_extra_checkb\" value=\"\">\n    <\/div><\/div><\/div><\/div>    <div class=\"form-title\">\n        Uw gegevens\n    <\/div><div class=\"bob-form-contact-data\" style=\"padding: 20px\"><div class=\"row lead-info\"><div class=\"col-md-6 mb-3\">  <div class=\"form-group\">    <input value=\"\" type=\"text\" class=\"form-control\" id=\"firstName\" name=\"firstName\" placeholder=\"Voornaam\" required>    <div class=\"valid-feedback\">Aangenaam!<\/div>    <div class=\"invalid-feedback\">Gelieve uw voornaam in te voeren<\/div>  <\/div><\/div><div class=\"col-md-6 mb-3\">  <div class=\"form-group\">    <input value=\"\" type=\"text\" class=\"form-control\" id=\"lastName\" name=\"lastName\" placeholder=\"Achternaam\" required>    <div class=\"valid-feedback\">Leuke naam!<\/div>    <div class=\"invalid-feedback\">Gelieve uw familienaam in te voeren<\/div>  <\/div><\/div><div class=\"col-md-12 mb-3\">  <div class=\"form-group\">    <input value=\"\" type=\"email\" class=\"form-control\" id=\"email\" name=\"email\" placeholder=\"E-mail\" required style=\"max-width: unset;\">    <div class=\"valid-feedback\">Ziet er goed uit!<\/div>    <div class=\"invalid-feedback\">Vul een geldig e-mailadres in<\/div>  <\/div><\/div><div class=\"col-md-12 mb-3\">  <div class=\"form-group\">    <input value=\"\" type=\"tel\" class=\"form-control\" id=\"phone\" name=\"phone\" placeholder=\"Telefoon\" required style=\"max-width: unset;\">    <div class=\"valid-feedback\">Perfect, klaar voor verzending!<\/div>    <div class=\"invalid-feedback\">Vul een geldig telefoonnummer in<\/div>  <\/div><\/div><div class=\"col-md-12 mb-3\">  <div class=\"form-group\">    <input value=\"\" type=\"text\" class=\"form-control\" id=\"companyAddress\" name=\"companyAddress\" placeholder=\"Adres\" required style=\"max-width: unset;\">    <div class=\"valid-feedback\">Genoteerd!<\/div>    <div class=\"invalid-feedback\">Voer een geldig adres in<\/div>  <\/div><\/div><div class=\"col-md-6 mb-3\">  <div class=\"form-group\">    <input value=\"\" type=\"text\" class=\"form-control\" id=\"companyPostalCode\" name=\"companyPostalCode\" placeholder=\"Postcode\" required>    <div class=\"valid-feedback\">Prima!<\/div>    <div class=\"invalid-feedback\">Voer een geldige postcode in<\/div>  <\/div><\/div><div class=\"col-md-6 mb-3\">  <div class=\"form-group\">    <input value=\"\" type=\"text\" class=\"form-control\" id=\"companyCity\" name=\"companyCity\" placeholder=\"Stad\" required>    <div class=\"valid-feedback\">Goed gedaan!<\/div>    <div class=\"invalid-feedback\">Voer een geldige stad in<\/div>  <\/div><\/div><div class=\"d-flex mt-3\"><input name=\"promoOptin\" value=\"true\" id=\"promoOptin\" type=\"checkbox\" class=\"me-2\" style=\"width: unset\"><label for=\"promoOptin\">Ik wens op de hoogte te blijven van mijn aanvraag en tips te ontvangen (sterk aanbevolen!)<\/label><\/div><\/div><\/div><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"newform\" value=\"true\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"lead-validation-nonce\" value=\"e77e7740c4\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"aff\" value=\"minisite\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"utm_source\" value=\"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/wp-json\/v2\/content\/203024\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"bobx\" value=\"\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"sessionType\" value=\"HEALTH\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"utm_medium\" value=\"web\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"utm_campaign\" value=\"search\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"rem_source\" value=\"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/tandverzekering\/facings-tanden-prijs\/\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"pixel_id\" value=\"-1\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"tabo_id\" value=\"-1\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"click_id\" value=\"-1\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"gclid\" value=\"-1\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"msclkid\" value=\"-1\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"fbclid\" value=\"-1\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"ttclid\" value=\"-1\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"tblci\" value=\"-1\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"ob_click_id\" value=\"-1\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"past_aff\" value=\"bobex\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"redirectTo\" value=\"BE\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"is_type_id\" value=\"true\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"typeid\" value=\"100110\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"companyType\" value=\"label.companytype.consumer\"><input type=\"hidden\" class=\"session_var\" name=\"input_names\" value=\"XML_extra_radio,XML_extra_radio_2,XML_extra_radio_3,XML_extra_radio_3b,XML_extra_radio_4,XML_extra_radio_4b,XML_extra_check,XML_extra_checkb,XML_remarks\"><input type=\"hidden\" class=\"form_context\" value=\"BE\"><img decoding=\"async\" class=\"bobex-pixel\" src=\"\" alt=\"\" style=\"display:none\" \/>    <div class=\"bob-form-submit d-flex justify-content-center\">\n        <button type=\"submit\" class=\"form-submit\" style=\"background-color: #F1653A; color: white; border: none !important; border-radius: 5px !important; font-family: Roboto, sans-serif; font-size: 16px;\">\n            Verzenden\n        <\/button>\n    <\/div>    <div class=\"bob-inline-form form-footer\" style=\"border-radius: 0 0 10px 10px\">\n        <div class=\"bob-form-privacy-text\">\n            <div style=\"float:left;\"><i class=\"fa fa-lock\"><\/i><\/div>\n            <div class=\"ms-2\">\n                <div style='padding-left:20px;font-size:12px !important;z-index: 10;'><b>Wij respecteren uw privacy<\/b><br> Na uw aanvraag brengen we u in contact met de beste leveranciers voor uw aanvraag. Overeenkomstig de europese GDPR wetgeving, kan u uw gegevens opvragen en wijzigen. Meer informatie vindt u in ons <span class=\"link_ob\" data-link=\"aHR0cHM6Ly93d3cuYm9iZXguYmUvbmwtYmUvcHJpdmFjeWJlbGVpZC8=\" target=\"_blank\">privacybeleid<\/span> <\/div>\n                    <div style=\"padding-left: 15px;font-size: 0.8em !important;z-index: 10;\">\n        <hr>Bobex is louter een platform en verkoopt zelf geen producten. Onze rol beperkt zich tot het bij elkaar brengen van de partijen. Wij zijn geen distributeur in verzekeringen. Wij verstrekken louter informatie over verzekeringsproducten, verzekeringstussenpersonen of verzekeringsondernemingen aan potenti\u00eble verzekeringnemers, en ondernemen geen verdere stappen om te assisteren bij de sluiting van een verzekeringsovereenkomst. (Wet van 4 april 2014 betreffende de verzekeringen en de herverzekeringen).\n    <\/div>\n            <\/div>\n        <\/div>\n    <\/div><\/form><\/div><div class=\"multiple_mini hidden\" data-lead_id=\"\"><p class=\"multiple-title\">Bedankt voor het invullen van dit formulier<\/p><p>We nemen zo snel mogelijk contact met u op om u door te verwijzen naar de beste specialist die overeenkomt met uw aanvraag.<\/p><div class=\"multiple_wrapper\"><div class=\"loader\"><\/div><p class=\"multiple-title\">Op zoek naar andere diensten?<\/p><p class=\"multiple_text\">Wilt u andere offertes vergelijken of extra diensten verkennen? Laat het ons weten en we verbinden u snel met de beste leveranciers.<\/p><div class=\"multiple_container\"><div class=\"single_multiple multiple_button\" data-typeid=\"100116\"><i class=\"fa-3x fad fa-house-damage\"><\/i><span class=\"multiple_name\">Woonverzekering<\/span><\/div><div class=\"single_multiple multiple_button\" data-typeid=\"100113\"><i class=\"fa-3x fad fa-hospital-user\"><\/i><span class=\"multiple_name\">Hospitalisatieverzekering<\/span><\/div><div class=\"single_multiple multiple_button\" data-typeid=\"10136\"><i class=\"fa-3x fad fa-diamond\"><\/i><span class=\"multiple_name\">Levensverzekering<\/span><\/div><div class=\"single_multiple multiple_button\" data-typeid=\"100073\"><i class=\"fa-3x fad fa-laptop-medical\"><\/i><span class=\"multiple_name\">Ziekenfonds<\/span><\/div><div class=\"single_multiple multiple_button\" data-typeid=\"11364\"><i class=\"fa-3x cat icon-11364\"><\/i><span class=\"multiple_name\">Zonnepanelen<\/span><\/div><\/div><\/div><\/div><\/div><\/div>","protected":false},"featured_media":0,"parent":0,"template":"","meta":{"business":"197876","footnotes":""},"class_list":["post-203024","content","type-content","status-publish","hentry"],"_links":{"self":[{"href":"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/wp-json\/wp\/v2\/content\/203024","targetHints":{"allow":["GET"]}}],"collection":[{"href":"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/wp-json\/wp\/v2\/content"}],"about":[{"href":"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/wp-json\/wp\/v2\/types\/content"}],"version-history":[{"count":9,"href":"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/wp-json\/wp\/v2\/content\/203024\/revisions"}],"predecessor-version":[{"id":326041,"href":"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/wp-json\/wp\/v2\/content\/203024\/revisions\/326041"}],"wp:attachment":[{"href":"https:\/\/www.bobex.be\/nl-be\/wp-json\/wp\/v2\/media?parent=203024"}],"curies":[{"name":"wp","href":"https:\/\/api.w.org\/{rel}","templated":true}]}}