Bobex - Vergelijk offertes van de beste leveranciers
Inloggen
Inschrijven
02/504.00.80
Leverancierszone
       Bobex België | andere landen

 search





Offerteaanvraag: Ontwerp softwarepakket hersteldienst - Antwerpen



Software op maat
Ik heb een nieuw softwarepakket nodig voor beheer van herstellingen, voorraadbeheer, klanten- en leveranciersbeheer, facturatie, uploaden van claims en bestellingen d.m.v. bestanden in formaten door de leveranciers bepaald formaat,... Bobex kwaliteitscontrole, op 15/09/2009: Locatie: Wilrijk. Aangezien het om een zeer specifieke toepassing gaat, lijkt het deze klant aangewezen om een afspraak te maken. Bedankt voor uw eerste prijsindicatie via het Bobex systeem.

2170  Antwerpen
softwarepakket ontwerpen , voorraadbeheer , klanten- leveranciersbeheer , softwarepakket , ontwerp softwarepakket , facturatie , uploaden van claims , bestellingen
Aanvraag bekijken
Offerte aanvragen-software op maat
Voorbeelden van een leveranciers voor software op maat

Voorbeelden van offertes
**to* (http://**to*.be) is gespecialiseerd in software ontwikkeling op maat. Wij maken software die van overal in het bedrijf (en desgewenst daarbuiten) gemakkelijk toegankelijk is, en die eenvoudig aan te passen en uit te breiden is. We zouden ons graag komen voorstellen, en horen wat de juiste noden zijn voor de software die u verlangt.
Queaso Systems is een IT bedrijf dat maatsoftware maakt voor klanten uit diverse branches.
Beste, zoals in uw aanvraag duidelijk naar boven komt is een afspraak aangewezen alvorens ook maar enige zinvolle richting aan te kunnen geven over uw project. Bij deze dien ik dus deze aanvraag in om alzo uw communicatiegegevens te bekomen. Zijn er bepaalde data of tijdstippen waarop een afspraak voor u niet mogelijk is? MVG Marc.
Geachte In bijlage vindt U een uitgebreide beschrijving van de produkten en diensten die Cronos U kan aanbieden. Door onze jarenlange ervaring zijn wij zeker in staat U te begeleiden in de overgang naar een nieuwe toepassing. Tijdens een gesprek kunnen we bekijken of voor Uw bedrijf een op maat geschreven software dan wel een standaardpakket de juiste oplossing is. Met vriendelijke groeten Herman Arkens Cronos ****/**.**.**
Beste, Eerst en vooral bedankt voor uw aanvraag via Bobex. Ik zal u contacteren zodra ik uw contactgegevens heb ontvangen. Mvg,
Geachte, is gespecialiseerd in de ontwikkeling van windows toepassingen, mobiele toepassingen (scanners met windows ce), internet en intranet toepassingen. Indien u dit wenst kunnen we ook de mogelijkheden bekijken van een intranettoepassing. Ik kan u enkele voorbeelden laten zien van administratieve toepassingen via internet. Het is onmogelijk om een prijs te maken alvorens we de juiste specificaties kennen, maar dit zal tussen de *.*** en de **.*** EUR zitten. Vriendelijke groeten,
Wij bouwen software op maat voor de meest uiteenlopende klanten. Wij hebben een heel erg flexibele ontwikkelomgeving waardoor ontwikkeltijden heel erg ingekort worden, wat uiteraard de kostprijs ook gunstig beïnvloedt.
Reeds ** jaar lang zijn wij een dynamische en flexibel softwarebedrijf dat maatwerktoepassingen ontwikkelt voor de KMO. Wij bouwen enkel datgene wat nodig is, niet meer of minder, logge en dure CRM of ERP pakketten zijn bij ons niet aan de orde. Wij ontwikkelen lichte, snelle en gebruiksvriendelijke softwareoplossingen die bestaande bedrijfsprocessen ondersteunen en optimaliseren : aankoop, verkoop, logistiek, relatiebeheer, projectplanning, productieplanning, urenregistratie, boekhouding, al naargelang uw behoefte. Ook koppelen met bestaande systemen en software kunnen daartoe behoren, zoals u wenst. Zo hebben wij voor de ondernemingen in het KMO segment oplossingen ontwikkeld voor tweewielfabrikanten, glasconstructeurs, transportbedrijven en verzekeringsmakelaars. In het segment van de grote ondernemingen hebben wij opdrachten uitgevoerd bij Fortis AG, ING België, KBC Verzekeringen, Euroclear, Procter&Gamble, Unie van Redding & Sleepdiensten (URS), Arcelor. Wij zijn beschikbaar voor nieuwe projecten vanaf november/december.
*D vision beschikt over software ontwikkelingsmethodologie waarbij **-**% van de programmatuur gegenereerd wordt op basis van verrijkt data model en dit op basis van *** templates. De bottom line is dat de klant meer functionaliteit krijgt tegen een lagere investering. Het resultaat is een browserapplicatie die u over internet/intranet kunnen draaien en waar u eigenaar wordt van de source code.
Beste, Wij leveren oplossingen op maat. Op basis van moderne en bewezen technologie. De database is eenvoudig, snel en zeer stabiel. De oplossing is platform onafhankelijk. Nu start u op een windowsomgeving, in de toekomst veranderd deze keuze misschien. Uw investering in gewaarborgd want de applicatie kan op andere platformen draaien. Het verwerken van verschillende bestandsformaten nu en in de toekomst (typen die men nu nog niet zou gebruiken) kan zonder meer. Bestellingen van goederen, betalingen, facturatie, opvolgen van de inkomende facturen, ... kan volledig geautomatiserd verlopen. Onze oplossing werkt met industriele standaarden. Integratie met andere applicaties en systemen is mogelijk. Dient de applicatie van op afstand bedient te worden dan kan dit. Zijn er zakenpartners, B*B bedrijven die gegevens op een veilige manier aan u willen leveren of van u willen krijgen dan kunnen we hiervoor webservices (software componenten) aanbieden. Wil men op termijn real-time gegevens verwerken en onmiddelijk kunnen interpreteren of snel beslissingen (al dan niet automatisch) kunnen nemen? Graag vertel ik u meer. Mvg. Peter Visschers
In bijlage wordt een heel overzicht voorgesteld van welk product en dienst er geleverd wordt.
Onze MultiSuite aanbod omvat : - MultiFact : een allround logistieke toepassing voor distributiebedrijven uit diverse sectoren. - MultiTablet/PDA : mobiele clients die integraal gekoppeld zijn aan MultiFact - MultiWeb : Webdatabase die integraal gekoppeld is aan MultiFact. Alle toepassing zijn naadloos aan elkaar gekoppeld. Functionaliteiten van MultiFact : - Volledig zelf te bepalen work/documentflow inzake verkoop aankoop en interne voorraadtransacties. - Voorraadbeheer met inbegrip van serienummers - Alle documenten kunnen verstuurd worden (html, pdf etc) - Alle tabellen zijn exporteerbaar naar excel, word, xml - Koppeling van alle externe documenten aan de logistiek (emails, getekende contracten in tiff etc, doc, xls etc) - Uitgebreide statistieken (omzet per klant, afname per artikel per klant, afnames etc) zowel in aantallen en omzet. - Alles omzetbaar in grafieken Een exacte prijs is moeilijk omdat we niet weten hoeveel gebruikers welke werkzaamheden U nog aan de site wenst enz. Ook de boekhouding is afhankelijk van het gekozen pakket, de gemiddelde licentiekosten van onze partners bedraagt tussen de **** en **** euro Wij zijn één van de weinige aanbieders van geintegreerde oplossing zowel backoffice, mobiele en weboplossingen. Hierdoor krijgt U één bedrijf die de verantwoordelijkheid draagt voor alle integratie.
Volledige analyse, ontwikkeling, projektopvolging en service na oplevering.
is een softwarehuis dat gespecialiseerd is in het ontwikkelen van applicaties op maat. Wij werken niet met kant en klare paketten en bouwen applicaties gebaseerd op de exacte behoeften van onze klanten.
Ontwikkeling van database applicatie op maat van de KmO. Diensten omvatten advies, ontwikkeling, ondersteuning, traing/coaching. Gespecialiseerd in FileMaker Pro - het meest gebruiksvriendelijke databaseprogramma. Rapid Application Development.
Soortgelijke aanvragen
Automatisering bestaande toepassing

Wij zijn een reisagentschap dewelke hun offertes op een uniforme en gedetailleerde manier naar de klanten toe willen aanreiken. Hiervoor hadden we graag een (kleine) database aangelegd waarbij we de hotels maar dienen aan te vinken en dat deze dan in de offerte komen te staan. Zodat dit eveneens meer geautomatiseerd verloopt. Hopelijk is dit duidelijk genoeg? Bobex kwaliteitscontrole: Bedankt voor uw prijsofferte voor ontwikkeling van deze toepassing voor dit reisbureau uit Herenthout.
Automatisering bestaande toepassing

Wij zijn een reisagentschap dewelke hun offertes op een uniforme en gedetailleerde manier naar de klanten toe willen aanreiken. Hiervoor hadden we graag een (kleine) database aangelegd waarbij we de hotels maar dienen aan te vinken en dat deze dan in de offerte komen te staan. Zodat dit eveneens meer geautomatiseerd verloopt. Hopelijk is dit duidelijk genoeg? Bobex kwaliteitscontrole: Bedankt voor uw prijsofferte voor ontwikkeling van deze toepassing voor dit reisbureau uit Herenthout.


Offerte aanvragen-software op maat

Getuigenissen

"Ideale manier om een goede prijs-kwaliteit verhoudingen te bekomen als koper."

J. Van Camp


"Heel snelle en goede service! Ik heb toevallig de site ontdekt en ik ga het zeker rondvertellen..."


© 2000-2012 Bobex.com NV. Alle rechten voorbehouden. Erkenningsnummer Vlaams Gewest: VG.1526/B
Offerte aanvragen | Offerteaanvraag beantwoorden | Inschrijven als leverancier | Bedrijvengids en netwerk