Bobex - Vergelijk offertes van de beste leveranciers
Inloggen
Inschrijven
02/504.00.80
Leverancierszone
       Bobex België | andere landen

 search





Offerteaanvraag: Ontwerp site, online shopping - **



Website design (complexe site)
Wij zijn een reptielen/dierenspeciaalzaak en zouden een site willen aankopen, in de stijl van www.reptilica.de, inclusief online shop mogelijkheid en tevens met de mogelijkheid om zelf gemakkelijk prijzen en dergelijke aan te passen.

Kwaliteitscontrole Bobex, gebeld op 05/04/2004: Deze klant zoekt iemand om hem te assisteren bij de online shop mogelijkheid. Het merendeel van de rest van de site werd zelf aangemaakt. Bedankt voor uw voorstellen via het Bobex systeem.

 **
Aanvraag bekijken
Offerte aanvragen-website design (complexe site)
Voorbeelden van een leveranciers voor website design (complexe site)

Voorbeelden van offertes
streeft ernaar om KMO's en vrije beroepen te begeleiden met het juist inrichten van allerhande processen en de beste keuze uit tal van informatiseringsmiddelen te maken, zodat u beter kan overleven in moeilijke omstandigheden ... ... en bloeien in beter tijden. Een "no nonsens"-aanpak en een betaalbare invulling van werkende oplossingen staan centraal. Overtuig uzelf en neem vandaag nog contact met ons op.
Logo design, slogan en huisstijl ontwikkeling.
Opstellen van een web project plan.
Betrouwbare snelle hosting met eigen domeinnaam.
Effective optimalisatie en registratie in search engines.
Professionele site traffic statistieken.
Database analyse, ontwikkeling en content management.
Programmering in o.a. PHP, mySQL en Javascript.
*** MB schijfruimte
* GB data transfer per maand
** POP* account
* FTP account
* MySQL databases
ONBEPERKT aantal subdomeinen
ONBEPERKT aantal e-mail aliassen
ONBEPERKT aantal forwarders
ONBEPERKT aantal autoresponders
heeft een eigen Content Management Systeem ontwikkeld. Op dit moment wordt er voor twee van onze huidige klanten een 'shop' module ontwikkeld. Deze module is globaal van opzet en is dus voor iedere online shop bruikbaar.
Geachte Mevr./Mr.,

We kunnen het volledig webdesign voor U uitvoeren, we kunnen zeker vertrekken van de bestaande site.

Omdat elk design voor ons uniek is, en elke klant wel specifieke eisen heeft, lijkt het me een goed idee om eerst een afspraak te maken alvorens een exact prijskaartje op uw aanvraag te plakken.

Vriendelijke groeten,



Manager
- Catalogus met producten / dieren die u zelf kan onderhouden
- Klant kan producten / dieren zoeken en toevoegen aan winkelwagentje
- Koppeling met betalingssysteem (paypal)
- Opvolging bestelling (met status)
- Meertalig (de vertalingen door u geleverd)
- * dag opleiding
- Telefonische support gedurende * jaar inbegrepen

Flash animaties zijn optioneel (vanaf *** EUR).
Wij realiseren uw e-commerce project op basis van de OSCommerce software waarmee wereldwijd al meer dan **** eshopping projecten werden gerealiseerd. OSCommerce is een zeer flexibel en uitgebreid pakket en is volledig secure geinstalleerd op onze servers. Omdat OSCommerce Open Source software is, kunnen wij u een e-commerce oplossing aanbieden die relatief goedkoop is en die u in staat stelt om op korte termijn een e-commerce project op te starten zonder hoge investeringen vooraf. Uw referentie www.reptilica.de kan perfect en zonder complicaties gerealiseerd worden op basis van OSCommerce. Ik leg u dit allemaal graag uit in een persoonlijk gesprek en dan kan ik u ook meteen laten zien hoe u zelf de shop zou kunnen onderhouden zonder onze tussenkomst. Iets anders maar voor u ook misschien interessant: wij beschikken over de domeinnaam chinchilla.be die wij graag aan u afstaan als u met ons een e-commerce wil gaan opstarten.
zie bijlage
Wij bieden u een implementatie van de Ecommerce-oplossing OsCommerce aan.

Dit is een opensource webwinkel met enorm uitgebreide functionaliteit.

Mits een kleine opleiding (inbegrepen in de implementatie) kan u zelf alle aanpassingen en toevoegingen doen die nodig zijn.
Beste,

In bijlage vindt u een korte inleiding over e-commerce websites. Eveneens vindt u er een indicatie over hoe we onze prijs opmaken.

Aarzel niet om ons te contacteren indien u nog verdere vragen heeft!

Met vriendelijke groeten,
Wij maken in overleg met klant een grafisch ontwerp en bouwen een website met contentmanagement systeem (CMS) en webshop met betaling- en factureringsmogelijkheden. Het framework hiervan is modulair opgebouwd, zodat u ook na oplevering (in productie) functionaliteiten kunt toevoegen of verwijderen. . Het CMS maakt het mogelijk dat u zelf de site kan beheren en hiermee kosten bespaart. De website ondersteunt de in de aanvraag opgenomen inhoud en features. De website is multi-language (dynamisch bepaald). De pagina?s van de website worden dynamisch opgebouwd. Met het contentmanagement systeem (CMS) worden de website en de webshop beheerd. U kunt hiermee zelf pagina's aanmaken en beheren. Het is bijvoorbeeld mogelijk om teksten aan te passen (ook in buitenlandse talen), nieuwe beelden in te voegen en nieuwe items aan te maken. Tevens kunnen met het CMS producten in de shop toegevoegd en onderhouden worden. In de webshop worden de artikelen(groepen) met omschrijvingen, plaatjes en prijs opgeslagen en gepubliceerd. Wij werken met onze eigen methodiek. Hierin is veel aandacht besteed aan (grafisch)ontwerp, technologieen, fasering en kwaliteit. De klant en gebruiker staan hierbij centraal. De website wordt door ons in PHP en MySQL gebouwd en zal afhankelijk van de wens van de klant op een Linux platform met Apache Server draaien. Hosting en bijvoorbeeld remote beheer behoren tot de mogelijkheid.
- imaging & styling website (kleuren, layout, ..) in onderling overleg
- aanpassen cataloog, producten, tarieven
- integreren van e-commerce module (dit kan onmogelijk gebeuren in HTML --> stellen hiervoor combinatie van HTML en PHP voor.
- vertaalwerk (prijs afhankelijk van hoeveelheid tekst)
- invoer afbeeldingen --> kunnen foto's nemen (prijs afhankelijk van aantal producten/foto's)
Voor uw project stellen wij het volgende voor: we implementeren een gecustomiseerde ready-to-use webshop in uw bestaande pagina's met het oog op "echte integratie". Hiermee bedoelen we dat de webshop ook werkelijk een deel moet uitmaken van de site wat vormgeving, kleur, .... betreft. Wij voorzien ook dat u zelf het beheer van de webshop in handen neemt wat betreft het opvolgen van bestellingen, aanpassen van de voorraadgegevens. Optioneel kan ook de mogelijkheid geboden worden om online betalingen uit te voeren.
Soortgelijke aanvragen
Website voor digitaliseren van materiaal

Wij zijn op zoek naar een systeem om de verhuur van materiaal te digitaliseren, dit moet gekoppeld worden aan de boekhouding. Graag een website met een overzicht van de stock en enkele pagina's met gewone bedrijfsinfo e.d. Bobex kwaliteitscontrole: de site moet makkelijk aan te passen zijn, er moeten nieuwe items in de stock kunnen gestopt worden. Graag een gedetailleerde prijsofferte. Bedankt.
Ontwikkelen van website voor kleinhandel

Leverancier gezocht voor het maken van een nieuwe website voor sierschouwen, inbouwhaarden, bouwwerken. Navigatie (menu) bevat ongeveer 5-6 main buttons + subpagina's (nog niet bekend hoeveel subpagina's) +/- 20 pagina's in totaal. Bobex kwaliteitscontrole: voor een kleinhandel gevestigd in West-Vlaanderen. Bedankt voor uw offerteaanvraag. Met vriendelijke groet.
Ontwikkelen van een E-commerce website

E-commerce website voor een drukkerij/grafisch ontwerpbureau. Verschillende soorten diensten en producten moeten te koop gesteld worden. 6 tal pagina's inclusief webshop pagina waar de klant kan bestellen. Bobex kwaliteitscontrole: tweede offerteaanvraag op Bobex.be. Graag uw prijsopgave. Bedankt.


Offerte aanvragen-website design (complexe site)

Getuigenissen

"Ik ben aangenaam verrast over de diensten van Bobex. Er is een goede controle op de betrouwbaa..."

"We kregen snel en veel reacties. Het was heel handig om de offertes allemaal samen te ontvangen..."

T. Van Calenberg



© 2000-2012 Bobex.com NV. Alle rechten voorbehouden. Erkenningsnummer Vlaams Gewest: VG.1526/B
Offerte aanvragen | Offerteaanvraag beantwoorden | Inschrijven als leverancier | Bedrijvengids en netwerk