Webdesign
|
*
|  | 1. Wat heeft u nodig?
|
|  | Ik had vroeger al een website, maar dit was niet door een professioneel persoon gedaan en is daarom verwijderd. Ik ben nu op zoek naar een professionelere website, gericht op zowel particulieren als bedrijven.
Bobex kwaliteitscontrole: Gaat over een schoonmaak bedrijf.
|
|  | |
*
|  | 2. Welke soort webdesign zoekt u?
|
|  | Het ontwikkelen van een nieuwe site
|
|  | |
*
|  | 3. Welke onderdelen van de website dienen ontwikkeld (of aangepast) te worden?
|
|  | Algemene informatiepagina's (over ons, jobs, ...) Onze producten of diensten / Nieuwigheden Tarieven / Referenties / Klanten
|
|  | |
*
|  | 4. Kan u de nieuwe (of aan te passen) eigenschappen van de site omschrijven?
|
|  | |  | |
*
|  | 5. Wat is (of zal) de grootte van de site zijn (om de werklast beter in te schatten)?
|
|  | |  | |
|  | 6. Kan u voorbeelden geven van gelijkaardige websites?
|
|  | |  |
|
|
|
|
|
|
Voorbeelden van een leveranciers voor webdesign
|
ICT consulting and projects.
Lid sinds: 05/05/2006
Oost-Vlaanderen - B-9000 Gent
|
     De Antilope Groep is een vooruitstrevende en competitieve grafimedia-groep die opereert op internationaal niveau. Onder het motto "An Eye for quality" zet de Antilope Groep haar technologie en haar talenten in voor de hoogste kwaliteit en de meest complete service op elk vlak. Onze diensten: in welke afdeling of dienst ze ook werken, onze mensen worden gedreven door de drang naar perfectie. Zonder dat "eye for quality" zou er geen Antilope Groep bestaan. - Creatie - DTP - Prepress - Offsetdruk - Cardboard solutions - Digitale druk - Multimedia - Antilope Online - Veredeling en afwerking - Logistiek Meer informatie over onze diensten, vindt u terug op www.antilope.com, www.antilope-packaging.be, www.antilope-digitalprinting.be Lid sinds: 18/04/2006
Antwerpen - B-2500 Lier
|
Graag stellen wij ons voor als uw toekomstige partner in het uitwerken van vooruitstrevende informaticaoplossingen met een duidelijke toekomstvisie. U kan ons zowel voor zeer specifieke als voor complete One-Stop-Shopping oplossingen consulteren (inclusief hosting en support).
Lid sinds: 29/03/2006
Antwerpen - B-2970 Schilde
|
Soortgelijke aanvragen
Vernieuwen van bestaande site
Ik zoek iemand die mij kan helpen met het vernieuwen van een bestaande website. Een nieuw ontwerp werd reeds gemaakt in wordpress maar bepaalde aspecten waarin ik niet goed onderlegd ben (sliders, gallerijen en opmaak van bepaalde punten zoals contactformulieren ed, enz.) vergen teveel tijd. Ook voor het vullen zou ik eventueel wat hulp kunnen gebruiken aangezien het toch om een vrij groot aantal pagina gaat.
Bobex kwaliteitscontrole: Deze klant is dus op naar iemand die goed onderlegd is in wordpress en algemeen webdesign. Bedankt voor uw prijsopgave. |
Aanpassen van 2 bestaande websites
Wij zijn een sportfederatie en we wensen 2 bestaande sites te laten aanpassen.
Zie verder in de offerteaanvraag voor de respectievelijke URL's. Zo hebt u een beeld van de huidige situatie.
Bobex kwaliteitscontrole: Bedankt voor uw prijsopgave via het Bobex systeem voor deze klant uit 3000 Leuven. |
Website voor makelaarskantoor
Ik zal binnenkort starten met een makelaarskantoor. Mijn doelgroep hierin zal zijn bedrijven en hun zaakvoerders. Ik wens dan ook een zeer goede site, modern en met een zakelijke uitstraling, waarbij een goede zoekmachine essentieel is. Het is noodzakelijk dat de website gemakkelijk is in beheer, zodat ik zelf ze kan aanvullen met nieuwe panden.
Bobex kwaliteitscontrole: Klant is een startend immokantoor. Bedankt voor uw prijsofferte. |
|
Voorbeelden van offertes
| Beste,
Dank voor uw aanvraag. Wij bieden u de keuze tussen een website op basis van een bestaande template (*** euro) of een website op maat gemaakt (*** euro).
Met behulp van Google AdWords zorgen we ook voor meer bezoekers op uw website.
Hieronder vindt u meer details. Belt u ons vrijblijvend.
Graag tot uw dienst
|
| Beste,
wij zijn Webdesign. U weet allicht dat heel wat mensen u vaak via het internet bezoeken. Daarom dat deze meestal eerste indruk van zo'n groot belang is.
Wij beloven u dan ook een website die gezien mag en zal worden door een verzorgde vormgeving en een programmatie geoptimaliseerd voor zoekmachines.
Door onze kennis van de diverse hedendaagse technieken wordt een website bij ons ontwikkeld een combinatie van gebruiksgemak en uitstraling.
Ons beheersysteem staat u dan ook toe om alles in een handomdraai aan te passen. Omdat dit systeem met onze eigen technologie werkt, bent u op geen enkel vlak beperkt om dit tot in het uiterste detail op uw wensen te laten afstemmen. Door de diverse modules kan u uw website laten groeien met uw zaak.
Mocht u met vragen zitten, wees vrij om deze te stellen. U bent uiteraard steeds welkom op ons kantoor of wij komen langs bij u.
Met vriendelijke groeten,
|
| e*e is gespecialiseerd in het leveren van websites voor bedijven overheden en kmo's. Wij hebben meer dan *** websites opgezet sinds de oprichting van het bedrijf in ****.
Wij bieden een volledige oplossing voor uw vraag. |
| Website van * pagina's + contactformulier:
Homepage, schoonmaak, schilderwerken, ontmossen, ruiten wassen
Op basis van een aan uw huisstijl en content aangepaste template. De site wordt grafisch aantrekkelijk uitgevoerd en qua lay-out afgestemd op uw doelgroep.Incl. Briefing + * revisieronde.
Met een CMS-systeem: Beheer zelf uw site op eenvoudige wijze. |
| Hallo Hassan,
In opvolging van je aanvraag zend ik je hierbij wat informatie over Briskl.
Briskl: ons systeem voor budgetvriendelijke websites. Online in no time!
Je bent als klant in de mogelijkheid zelf aanpassingen te doen op de website.
Jaarlijks is er een terugkerende kost voor de hosting van ** euro tot *** euro excl. btw afhankelijk van de formule die je kiest: Design Aid, Design Aid + of een Premium Design Aid.)
Op onze websites staan een aantal referenties die je misschien wel is wil bekijken.
Ik stel voor dat je hier even de tijd voor neemt en dan neem ik binnenkort terug contact met je op.
Indien je nog vragen hebt dan weet je ons te vinden.
beste groeten,
Klaartje
--------------------------
klaartje van dionant
sales & marketing assistant
tel: +** |*| * ***.**.**
fax: +** |*| * ***.**.**
Grote Steenweg **
**** Berchem
Belgium
www.motionmill.com |
| Dag hassan, wij hebben net uw aanvraag doorlopen en kunnen u uiteraard perfect van dienst zijn. |
|
|
|