|
Offerteaanvraag:
|
|
Voor ons groeiend bedrijf zijn we op zoek naar een professionele uitstraling en wensen dan ook een huisstijl te ontwikkelen. De opdracht bestaat erin een logo te ontwikkelen die zowel kan toegepast worden op voertuigen (personenwagens,bestelwagens alsook vrachtwagens) als op drukwerk (documenten,facturen,naamkaartjes,enz..) en dat tevens integreerbaar is in een (nog te ontwikkelen) website.
Bobex kwaliteitscontrole, op 26/06/2009: Het logo moet modern en strak zijn en zeker een professionle uitstraling hebben. Kleuren zijn niet bepalend, maar er dient rekening gehouden worden met verschillende kleuren van voertuigen. Deze klant is gelegen in regio Beerst. Bedankt voor uw prijsofferte.
|
8600
West-Vlaanderen
logo
,
leverancier
,
huisstijl
,
design
,
offerte
|
|
|
|
|
|
Logo of huisstijl ontwerp
|
*
|  | 1. Wat heeft u nodig?
|
|  | Voor ons groeiend bedrijf zijn we op zoek naar een professionele uitstraling en wensen dan ook een huisstijl te ontwikkelen. De opdracht bestaat erin een logo te ontwikkelen die zowel kan toegepast worden op voertuigen (personenwagens,bestelwagens alsook vrachtwagens) als op drukwerk (documenten,facturen,naamkaartjes,enz..) en dat tevens integreerbaar is in een (nog te ontwikkelen) website.
Bobex kwaliteitscontrole, op 26/06/2009: Het logo moet modern en strak zijn en zeker een professionle uitstraling hebben. Kleuren zijn niet bepalend, maar er dient rekening gehouden worden met verschillende kleuren van voertuigen. Deze klant is gelegen in regio Beerst. Bedankt voor uw prijsofferte.
|
|  | |
*
|  | 2. Wat zijn de activiteiten van uw bedrijf of organisatie?
|
|  | |  | |
*
|  | 3. Welk type ontwerp wenst u?
|
|  | Ontwerp van een logoOntwerp van visitekaartjes en briefpapierOntwerp van een "huisstijl"
|
|  | |
*
|  | 4. Heeft u een nieuw ontwerp nodig of wenst u een bestaand ontwerp te herwerken?
|
|  | Een nieuw ontwerp ontwikkelen
|
|  | |
*
|  | 5. Gelieve in detail het type design te omschrijven
|
|  | |  | |
|  | 6. Gelieve een aanwijzing te geven over de omvang van de opdracht
|
|  | |  | |
|  | 7. Tot welke doelgroep zal het ontwerp gericht zijn?
|
|  | |  |
|
|
|
|
Voorbeelden van een leveranciers voor logo of huisstijl ontwerp
|
Grafisch ontwerper: logo's, huisstijl, affiches, brochures, catalogi, boeklayout, verpakking...
Lid sinds: 17/09/2010
West-Vlaanderen - B-8500 Kortrijk
|
|
     § Vaca Graphics: van het grafisch ontwerp tot het (digitaal) gedrukt eindresultaat Van affiches en flyers tot folders en catalogi maar ook het ontwerp en de bedrukking van bierviltjes, placemats, naamkaartjes, gepersonaliseerde ID-cards (PVC-kaarten cfr bankkaart), kalenders enz. en op de koop toe aan uiterst scherpe prijzen! § Vaca Advertising: het plannen, reserveren en invullen van advertentieruimte in diverse media + (media)sponsoring REGIE VOETBALKRANT.COM & RADIO CONTACT NEW MEDIA: reclame op kassatickets, reclame op parkeertickets, www.events4u.be (in voorbereiding) Aangezien we diverse media kunnen aanbieden werken we met adviseurs in plaats van verkopers die vandaar ook kunnen meedenken naar gepaste oplossingen in functie van uw zaak. Voor elk budget wat wils: van huis-aan-huisbladen, (lokale) radio &televisie tot netvertising en reclame op parkeertickets, … Lokale, regionale en nationale reclame of promotieacties: niets is ons te veel! § Vaca Promoservice: blikvangers, actie en emotie in functie van promotie en events Onze promotie-afdeling is een echte duizendpoot: attractieverhuur, animaties, event-people, tenten, polsbandjes, jetons, buttons, promomatten, bierviltjes, promotie-kleding, stikkers (van klein naar groot), PVC bonnetjes, gadgets, presentatoren/animatoren, verkoop en verhuur van displays, ... of kortom zowat al wat je maar wil als het gaat om eventbenodigdheden en/of promotie-acties! Lid sinds: 06/02/2003
Antwerpen - B-2500 Lier
|
|
     De kernactiviteit van DM&P is en blijft het ontwerp, de ontwikkeling en de implementatie van databasegestuurde webapplicaties - beheerd door de klant. Waar vroeger een website in grote lijnen neerkwam op een online-versie van de bedrijfsbrochure komt er nu heel wat meer bij kijken. De kwaliteit van een website wordt bepaald door drie factoren: de gebruikersinterface (wat je ziet als bezoeker, structuur, navigatie, grafisch ontwerp), een actuele “content” (teksten, data en beelden) en de efficiëntie van het beheer (hoe zelf de website aanpassen). Bovendien wordt naast de publieke websites ook steeds meer aandacht besteed aan een privaat luik (intranet en/of extranet) voor de communicatie met klanten, leveranciers, overheden en andere externe partners De toepassing van digitale communicatie versterkt de interactiviteit van een website en maakt van de website een pro-actief medium. Onze grafische ontwerpactivieteiten richten zich zowel op digitale communicatie als op gedrukte communicatie. Wat meer is in ons concept is niet alleen het grafisch ontwerp maar ook de distributie van digitale en gedrukte communicatie geïntegreerd. _____________________________________ L’activité clé de DM&P est la conception, le développement et l’implantation d’applications web supportées par une base de données et gérées par le client. Il fût une époque où un site web correspondait approximativement à une version « en ligne » de la brochure d’une organisation. A l’heure actuelle, beaucoup d’autres facteurs interviennent. La qualité d’un site web est déterminée par trois facteurs : l’interface utilisateur (ce qu’on voit comme visiteur du site : la structure, la navigation, le projet graphique), un contenu actualisé (textes, données et images) et l’efficacité, la facilité de la gestion (les compétences nécessaires pour de modifier le site). De plus, le développement d’un volet privé en complément du site public prend de plus en plus d’importance. Ce volet privé (intranet ou extranet) facilite la communication avec les clients, les fournisseurs, les autorités et autres partenaires externes. L’application de communication digitale renforce l’interactivité d’un site web et transforme celui-ci en medium proactif. Notre conception graphique convient autant à la communication digitale qu’à une communication imprimée. De plus, dans notre système, la gestion de la distribution de l’information digitale et de l’information imprimée est intégrée. Lid sinds: 02/03/2007
West-Vlaanderen - B-8000 Brugge
|
Voorbeelden van offertes
| is een dynamisch, no nonsense publiciteitsbureau dat vanuit dit principe resoluut kiest voor reclame-oplossingen die inslaan! Communicatie in zijn breedste vorm, voor zowel offline als online communicatie ben u bij aan het juiste adres. |
| Beste,
Met veel interesse heb ik uw offerte aanvraag gelezen op Bobex. Uiteraard zijn wij enthousiast om u een voorstel te doen.
U vindt het in bijlage (en op de mail)
Wat betreft de rechten op logo en ontwerpen geldt bij Splend-Id het volgende principe:
na betaling factuur verwerft klant alle rechten voor reproductie in welke vorm dan ook.
Alle onderdelen worden digitaal aangemaakt geschikt om te gebruiken voor drukwerk (kaften, visitekaart, etc.)
en waar relevant als MS Office templates (bv.word, excell, powerpointpresentaties).
Ik zal binnen twee weken telefonisch contact met u opnemen, het staat u uiteraard vrij eerder te reageren.
Met vriendelijke groet,
Katrien Van Reeth
SPLEND-ID
Grote Steenweg **
**** Antwerp BELGIUM
T. +** (*)* *** ** **
F. +** (*)* *** ** **
splend-id.eu
SPLEND-ID is a division of
bvba
NIEUW ! www.briskl.me registreer nu voor ** dagen gratis website - professioneel en makkelijk te onderhouden |
| Beste,
Ik kan u volgende offerte aanbieden:
Logo
Prijs: *** Euro (excl BTW)
Inbegrepen: - enkele voorstellen waarvan u één kiest
- twee correctierondes nadat u uw keuze gemaakt heeft (nieuwe varianten)
- uiteindelijke logo in verschillende bestandsformaten (voor later gebruik)
Logo + briefpapier + visitekaartje + omslag
Prijs: *** Euro (excl. BTW)
Inbegrepen: - ontwerp logo (zie hierboven)
- enkele voorstellen voor briefpapier, visitekaartje en omslag
- twee correctierondes op gekozen voorstellen
- drukklaar bestand (om naar de drukker te versturen)
Extra correcties worden aangerekend op basis van uurtarief
Mocht het nodig zijn, dan wil ik ook de communicatie doen met de door u gekozen drukker. Dit is een gratis service die ik aan mijn klanten aanbied. |
| Logo nodig? Huisstijl nodig?
stop maar met zoeken. is uw man.
Als graficus met een flinke pak ervaring maak ik van uw logo, huisstijl eentje waar je nog jaren tevreden van bent. |
| We brengen u een frisse en dynamische huisstijl die zorgen voor het eyecatching effekt.
Als aanvulling kunnen we ook een dynamische website aanbieden voor een eenmalige kost van € ***.** |
| Het ontwerpen van een logo en huisstijl is een creatief proces. Het is belangrijk om onmiddellijk in de juiste sfeer te zitten, dit bekomen we via een intakegesprek. In de eerste fase trachten we een duidelijk beeld te vormen van de sector en het doelpubliek. Hierbij voeren we een concurrentieanalyse en een markstudie uit. Dit gaat gevolgd door een intensieve brainstormsessie. Op die manier bekomen we een aantal goede ideeën alvorens van start te gaan met het ontwerpen. We houden rekening met de uitstraling en de doelstelling van uw organisatie en de doelgroep die u wenst te bereiken. |
| Het volledig ontwikkelen van het logo en afgeleiden voor verwerking op allerhande media, zoals ook op voertuigen. De verdere opmaak en uitwerking van de volledige huisstijl; naamkaartjes, briefhoofden, enveloppen, etc, etc. Nadien de volledige opmaak en uitwerking van de website.
Met andere woorden een volledig pakket, van A tot Z, drukwerkbegeleiding of tot drukwerk klaar aangeleverd |
| Beste
Wij kunnen een logo voor jullie maken.
Wij doen ook aan web ontwikkeling en dan kan het ontwerp logo en website + de ontwikkeling ervan in één bedrijf gebeuren.
Ik zal hier al een prijsofferte voor het logo geven aangezien ik geen details van de website heb.
Als u nog vragen heeft kan u me steeds bellen of mailen.
Mvg
, Zaakvoerder. |
| goedemorgen,
hartelijk dank voor uw prijsaanvraag via bobex - onze beste prijs voor:
ontwerpen tot goedkeuring met diverse voorstellen van logo en huisstijl ( briefhoofden - naamkaartjes - omslagen )
prijs: *** euro excl btw
met dank en vriendelijke groeten
|
| creatie logo - huisstijl |
| Beste,
G-design is een designbureau gespecialiseerd in concept en creatie voor corporate identity, product identity, packaging design, website design en marketing support. Op onze website vindt u alvast enkele voorbeelden van onze realisaties.
Om een volledige, correcte en transparante offerte uit te brengen hebben we nog een wat aanvullende informatie nodig. Mag ik u dan vragen om ons te contacteren voor een afspraak? Hierbij kunnen we onze firma voorstellen en meteen de gewenste informatie en briefing overlopen.
vriendelijke groeten en tot binnenkort.
Raphaël staes |
Soortgelijke aanvragen
Herwerken van ontwerp visitekaartjes en briefpapier
Ons naamkaartje zou herwerkt moeten worden en voor 10 personen gemaakt moeten worden (enkel verschillende gegevens op het kaartje) en briefpapier in de stijl van het naamkaartje.
Bobex kwaliteitscontrole: Deze klant is gevestigd in Ranst, provincie Antwerpen. Alvast bedankt voor uw offerteopgave via het Bobex systeem. |
Ontwerpen van een logo
Ik ben een immobiliënkantoor aan het oprichten en had graag reeds een offerte ontvangen voor het ontwerpen van een logo.
Bobex kwaliteitscontrole: Deze klant is momenteel offertes aan het verzamelen, gaat van start binnen een 2 à 3-tal maanden. Bedankt voor uw offerte via het Bobex systeem. |
Vernieuwen van bedrijfslogo
Na 7 jaar zelfstandig zou ik mijn bedrijfslogo willen vernieuwen en mijn camionette zou willen laten beplakken samen met briefpapier en naamkaarten.
Bobex kwaliteitscontrole: klant gespecialiseerd in de bouw/renovatiesector. Graag een gedetailleerde prijsofferte. Alvast bedankt. |
|
|
|